Reklamovať balík

Poškodený balík: Pri poškodení Vášho balíka musí byť spísaný škodový zápis s prepravcom. Následne Vám odporúčame kontaktovať nás na e-mailovej adrese balik@edsystem.cz, alebo telefonicky na čísle: +420 2 49 59 16 07.
Ak zvolíte formu e-mailu, je potrebné do PREDMETU správy uviesť, že ide o "POŠKODENÝ BALÍK". V texte správy popíšte svojimi slovami spôsobenú škodu a v prílohe e-mailu pošlite kópiu "ŠKODOVÉHO ZÁPISU". Ak zvolíte telefonickú formu komunikácie, popíšte nášmu pracovníkovi stav poškodenia.

Nekompletná dodávka: Ak balík nie je poškodený, ale po otvorení ste zistili, že je nekompletná dodávka objednaného tovaru, odporúčame Vám kontaktovať nás na e-mailovej adrese balik@edsystem.cz, alebo telefonicky na čísle: +420 2 49 59 16 07.
Ak zvolíte formu e-mailu, je potrebné do PREDMETU správy uviesť: "NEKOMPLETNÁ DODÁVKA BALÍKA". V texte správy napíšte, ktorý produkt v balíku chýba a počet kusov. Ak zvolíte telefonickú formu komunikácie, popíšte nášmu pracovníkovi presné informácie o chýbajúcich tovaroch z objednávky.