close
logo eD
eD' system Slovakia, s.r.o. - veľkoobchod IT.
Distribúcia značkových tovarov. Všetko, čo potrebujete!
Close Správa stránky

Registrácia


Hlavné informácie
Názov firmy
Meno
Priezvisko
IČO
DIČ
Plátca DPH
Zahraničný klient(EU)
Zahraničný klient(mimo EU)
Banka
Číslo účtu Pridať banku
Adresa
Ulica*
Mesto*
PSČ*
Štát
Kontaktné informácie
telefón¤
mobil¤
fax
e-mail*
www
Dopravné informácie
preferovaný spôsob platby*
preferovaný spôsob dopravy*
Prístup na Váš účet
login*
heslo*
Potvrdiť heslo*
Poznámka
Prehlásenie
Súhlasím s obchodnými podmienkami firmy eD´system Slovakia s.r.o. *
Súhlasím so zasielaním obchodných oznámení
Odpíšte zobrazené slovo:* takto označené údaje sú povinné a je nutné ich vyplniť
¤ takto označené údaje je nutné vyplniť aspoň pri jednej z označených položiek
  

Vážený návštevník!

Vitajte v časti, kde všetkým návštevníkom našich stránok ponúkame možnosť zaregistrovať sa a vstúpiť tak do sveta kompletného portfólia produktov, ktoré máme v ponuke. Možnosť registrovať sa u nás má od Apríla 2012 každý návštevník a môže sa tak stať členom eD´system Slovakia, s.r.o. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o našej spoločnosti, prečítajte si podrobnejšie informácie kliknutím na Profil spoločnosti. Pre zaregistrovaných partnerov máme špeciálne ceny, akcie, výhody a odporučenia, ktoré sú naďalej špecificky pripravované pre stálych eD zákazníkov.

Registráciou sa dostávate do svojho užívateľského konta. Vaše prihlasovacie údaje, ktoré sú prispôsobené podľa jednotlivých segmentov zákazníkov, Vám prídu do e-mailu uvedeného v registrácií. Delením zákazníkov ponúkame pridanú hodnotu každej skupine zákazníkov, podľa potrieb, požiadaviek a výhod nového prístupu k zákazníkom - cez web lokalitu, poskytovaním služieb a osobným prístupom. Inováciou webovej stránky prinášame rôzne možnosti a výhody, ktoré napomôžu pri nákupoch a využití stránok firemného aj koncoužívateľského segmentu. Je však veľmi dôležité postupovať podľa nižšie popísaných inštrukcií!

Spoločnosť eD' system Slovakia, s.r.o. žiada všetkých, ktorí majú záujem o registráciu do jej web lokality, aby zadávané údaje vyplňovali presne a korektne v súlade s evidenciou v príslušných úradoch (Obchodný register, Živnostenský register, Daňový úrad ...). Uvedené údaje sa on-line prenášajú do firemného informačného systému a tým sú zároveň podkladom pre budúce doklady (dealerská zmluva, faktúra, dodací list ...). Údaje o kontakte sú dôležité pre možnosť kontaktovať Vás a správne identifikovať.

NOVINKA WEB LOKALITY - Registrovať sa môžu všetci záujemci – fyzické i právnické osoby, podľa registrácie je každý zákazník pridelený do internej databázy a má prideleného svojho obchodného zástupcu, ktorý Vás bude sprevádzať v nákupoch a pomôže Vám pri všetkých otázkach a požiadavkách. Po registrácií Vám príde registračný e-mail, ktorý vás informuje o úspešnom zaregistrovaní sa. Nakupovať môžete ihneď - odporúčame nakupovať po registrácií a presmerovaní sa na Váš účet, nakoľko sa Vám všetky objednávky ukladajú do histórie Vášho účtu. Rovnako sa odporúčame prihlásiť pred každým nákupom, aby ste postupne získavali všetky výhody registrovaného zákazníka, ktoré pre Vás pripravujeme.

Vyplnením príslušných formulárov prenášate na seba plnú zodpovednosť a súhlasíte s možnými budúcimi pokutami a inými finančnými postihmi, ktoré môžu vzniknúť na strane spoločnosti eD system Slovakia, s.r.o. alebo jej subdodávateľov.

Ak máte záujem o vyplnenie iných dodacích adries, ako je v priloženom formulári, prosím prejdite po registrácii a pridelení prístupu na našu web lokalitu do časti Moje eD/Hlavné údaje/Dodacie adresy.

Zadaním údajov do registračného formulára dávate súhlas na založenie údajov do príslušných databáz spoločnosti eD' sysytem Slovakia, s.r.o. a súčasne súhlasíte s ich spracovaním. Tieto údaje môžu byť použité i v budúcom marketingovom spracovaní, k čomu dávate ich vyplnením plný súhlas.

Pred vyplnením príslušných údajov si prosím pozorne prečítajte časť Vyhlásenie o ochrane súkromia a Vyhlásenie o používaní stránky.

Poslaním registračného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti eD system Slovakia, s.r.o. a ich využitím v marketingových prehľadoch a štatistikách. Zároveň súhlasíte s časťami Vyhlásenia o používaní stránky a Vyhlásenia o ochrane súkromia, ktoré sa týkajú tejto stránky.

V prípade, že ste na tejto stránke nenašli požadované materiály, alebo máte k jej obsahu akékoľvek pripomienky, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na adrese helpdesk@edsystem.sk

Správa stránky Close