Profil spoločnosti

Našou silou je schopnosť a ochota vyhovieť požiadavkám. Naším mottom je s úsmevom zodpovedať všetky otázky. Naše pokrytie dodania tovaru, je všade, kde sa nachádzate. Našu kvalitu získate vo všetkých produktoch, ktoré u nás kúpite.

Čo je eD system

Spoločnosť eD system a.s. je distribučná spoločnosť, ktorej hlavným zameraním je poskytovať svojim obchodným partnerom komplexné služby v oblasti IT technológií. Vieme ponúknuť celý rad obslužných služieb nielen pre našich odberateľov ale i dodávateľov. Naša niekoľkoročná história je zárukou stability a úspešnosti pre všetkých partnerov. V distribúcii produktov a služieb spolupracujeme nielen s veľkými a strednými partnermi, ale pokrývame i rozsiahlu sieť drobných podnikateľov a živnostníkov. Vďaka tomu, že spĺňame všetky potrebné predpisy a normy sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2015 .Aj keď na slovenskom trhu je ešte stále dominantnou voľbou cena daného zariadenia, my sa už niekoľko rokov zameriavame i na rad doplnkových služieb. Z nich sú najviac preferované: dostupnosť tovaru, spôsob financovania, rýchlosť vybavovania reklamácií a samozrejme komplexnosť ponuky.

Kto je eD system

Spoločnosť zamestnáva 70 ľudí. Sídlo má v Bratislave. Aby sme boli, čo najbližšie k našim zákazníkom, sú im k dispozícii naše predajné teamy i v Banskej Bystrici, Košiciach a Žiline. Naša firemná filozofia je zameraná nielen na predaj, ale i na služby, ktoré sú s predajom spojené, máme 11 pracovníkov s technickým vzdelaním a skúsenosťami, ktorí poskytujú technickú podporu a to nielen predpredajnú ale i po uskutočnení predaja.

Kto sú naši zákazníci

Spolupracujeme s viac ako 6 500 aktívnymi zákazníkmi. Veľká časť našich partnerov zabezpečuje komplexné dodávky výpočtovej techniky do štátnych organizácií, bánk, poisťovní a veľkých podnikov. Táto skupina zákazníkov má nielen profesionálny prístup, ale vyznačuje sa predovšetkým schopnosťou pokryť všetky potreby zákazníka (dodávky riešení na kľúč) a to vo vysokej kvalite. Obsluhou širokého spektra konečných spotrebiteľov sa zaoberajú naši menší partneri, ktorí k nami dodávaným produktom pridávajú vlastnú pridanú hodnotu. Stredná časť našich partnerov je „chameleón“, ktorý vie veľmi flexibilne zareagovať na požiadavky stredných, menších, ale i časť veľkých konečných spotrebiteľov.

Distribútor s najširším portfóliom

Spoločnosť eD system a.s. je v súčasnosti autorizovaným distribútorom najväčšieho počtu značiek. V našom produktovom portfóliu nájdete produkty značiek: Hewlett–Packard, Acer, Microsoft, Canon, Toshiba, Asus, Lenovo, Samsung, Xerox, Oracle, Western Digital, LG, Kingston, IBM, OKI, APC, AMD, Nikon, Logitech, D-link, 3Com, Novell, APC, Epson, Sony, Symantec, Creative, Philips, Olympus, Dicota, Kerio, Lexmark, Belkin, MSI, NEC, Novell, Panasonic, Frontier, Konica Minolta, Symbol, Zyxel, Allied Telesis, PQI, Reflecta, Philips, Eaton, Intellinet a mnohých ďalších. Súčasne sme obchodným partnerom firiem Intel, Maxtor, Seagate a iných.

Našim prvoradým cieľom je uspokojiť zákazníkov čo najširšou škálou produktov, presne podľa ich želania, prípadne poradiť im kvalitnejšie, resp. výhodnejšie alternatívy.