close
logo eD
eD' system Slovakia, s.r.o. - veľkoobchod IT.
Distribúcia značkových tovarov. Všetko, čo potrebujete!
Close Správa stránky

Recenzie a testy

Ak máte záujem na tejto stránke publikovať Váš test alebo recenziu k IT produktom, tak prosím kontaktujte naše marketingové oddelenie

16.4.2013
Kaspersky Lab uvádza ako prvý na svete anti-malware pre UEFI
5.4.2013
Kaspersky Lab varuje pred jarnou epidémiou šírenou cez Skype
5.3.2013
Creative - Zvuková karta
5.3.2013
Creative - Reproduktory k počítaču aj do obývačky

Spoločnosť eD' system Slovakia, s.r.o. sa nemusí stotožniť s výsledkami testov a recenzií, ktoré sú uverejnené na tejto stránke (vrátane podadresárov). Uverejňované materiály a články z tejto stránky nie sú žiadnym spôsobom záväzné pre spoločnosť eD' system Slovakia, s.r.o. a nemôžu sa považovať za záväzné informácie k predmetným produktom.

Spoločnosť eD' system Slovakia, s.r.o. umožňuje svojim partnerom stiahnuť si a ďalej používať priložené materiály, ktoré sú uverejnené na tejto stránke (vrátane podadresárov) iba po obdržaní písomného súhlasu spoločností, ktoré sú vlastníkmi jednotlivých materiálov a článkov. U článkov a materiálov, ktoré sú autorsky chránené požaduje spoločnosť eD' system Slovakia s.r.o. ešte pred použitím dokladovanie písomného súhlasu ich autorov tlačenou formou, ktorú adresujte na naše marketingové oddelenie. Bez uvedených súhlasov je akékoľvek použitie publikovaných materiálov z tejto stránky zakázané. Zároveň podľa jednotlivých kapitol Vyhlásenia o používaní stránky sa vyslovene zakazuje používať kompletné materiály alebo ich jednotlivé časti na komerčné účely.

V prípade, že ste na tejto stránke nenašli požadované materiály, alebo máte pripomienky k uvedenej stránke, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na adrese marketing@edsystem.sk .

Správa stránky Close