Forum 2016 Foto & Video report

Publikované: 14.12.2016

Forum 2016 Foto & Video report

Prinášame Vám foto a video galériu z IT podujatia eD' forum 2016

Zobraziť detail
Spoločnosť HP Inc. ocenila najle...

Publikované: 13.12.2016

Spoločnosť HP Inc. ocenila najlepších obchodných partnerov na Slovensku.

Zobraziť detail
Využívate správne bankové spojen...

Publikované: 24.11.2016

Využívate správne bankové spojenie s eD' system Slovakia ?

Vážení zákazníci,

dovoľte nám informovať Vás o správnosti bankového spojenia, ktoré využívate na úhradu Vašich záväzkov voči eD' system Slovakia.


Vzhľadom na to, že v našej spoločnosti došlo k zmenám vo financovaní našimi bankami, chceme Vás požiadať, aby ste svoje záväzky hradili na čísla bankových účtov, ktoré máte uvedené v záhlaví faktúry (resp. uvedené na faktúre).

Ďakujeme za akceptáciu uvedených zmien a tešíme sa na dobré obchodné vzťahy.


S pozdravom,
eD' tím.

Zobraziť detail
Zmena obchodného riaditeľa

Publikované: 9.3.2015

Zmena obchodného riaditeľa

Vladimír Mlynárčik pracujeí v IT priemysle od roku 1995. Pôsobil postupne na obchodníckych a riadiacich funkciách v spoločnostiach AutoCont, Soft-tronik, IBM/Lenovo. Poledných 8 rokov riadil komerčný segment a partnerský kanál v spoločnosti Cisco Systems Slovensko.

V pozícii obchodného riaditeľa eD’system Slovakia bude jeho hlavnou úlohou nastavenie a implementácia obchodnej stratégie pre jednotlivé zákaznícke segmenty a rozvoj projektového distribučného biznisu s pridanou hodnotou.

Zobraziť detail
Zmena marketingového riaditeľa

Publikované: 9.3.2015

Zmena marketingového riaditeľa

Spoločnosť eD` system Slovakia oznamuje zmenu na pozícii marketingového riaditeľa.

V spoločnosti eD` system Slovakia prichádza k personálnej zmene a na pozíciu marketingového riaditeľa nastupuje Mag. Katarína Rybáriková. Na Viedenskej univerzite získala magisterský titul v odbore medzinárodný obchod a marketing a týmto oblastiam sa profesionálne venovala pri jej doterajšom pôsobení. Aktívne ovláda anglický a nemecký jazyk.

Dlhoročné marketingové a manažérske skúsenosti robia z Kataríny Rybárikovej silnú posilu pre team eD` system Slovakia. Úlohou Kataríny Rybárikovej bude hľadanie nových smerov a možností v oblasti B2B a B2C aktivít spoločnosti eD` system Slovakia.

Zobraziť detail
Technológie spôsobujú, že žijeme...

Publikované: 9.9.2014

Technológie spôsobujú, že žijeme viacero životov naraz

Napísali o nás v Živé.sk: Technológie spôsobujú, že žijeme viacero životov naraz

.

Technológie spôsobujú, že žijeme viacero životov naraz

Deviaty ročník podujatia eD' forum v Bratislave ukázal, ako svetové trendy zasahujú Slovensko.

Distribučná spoločnosť eD' system Slovakia pripravila s poprednými svetovými IT výrobcami cyklus prednášok a seminárov. Konferencie sa zúčastnilo 453 partnerov a 205 vendorov a zamestnancov, ktorí si vypočuli prezentácie takmer tridsiatich výrobcov. Diskutovalo sa o tom, že technológie majú stále vyššie ambície a ponuka pre slovenské domácnosti aj biznis reflektuje svetový trend. Medzi kľúčové témy patrí mobilita, veľkokapacitné média, bezpečnosť na všetkých úrovniach, dramatický rozvoj online zábavy a vzdelávania a cloudové riešenia.

Čítajte viac kliknutím TU

Zobraziť detail
Hľadáme alternatívy produktov, k...

Publikované: 8.9.2014

Hľadáme alternatívy produktov, ktoré by mali vyššie marže

Peter Kucer, generálny riaditeľ eD` system Slovakia, pre Hospodárske noviny:

HNkonferencia

Marža pri štandardných produktoch sa už nezvýši, musíme nájsť za ne náhradu, povedal na konferencii eD´forum Peter Kucer, generálny riaditeľ eD` system Slovakia.

Viac info nájdete kliknutím na tento odkaz.

Zobraziť detail
Fotoreport z Channelworldu

Publikované: 8.9.2014

Fotoreport z Channelworldu

Napísali o nás Fotoreport: Slovenské eD‘ forum odhalilo řadu novinek

Fotoreport: Slovenské eD‘ forum odhalilo řadu novinek  

Fotoreport: Slovenské eD‘ forum odhalilo řadu novinek

V Bratislavě se uskutečnil devátý ročník eD‘ forum, jednoho z největších setkání výrobců a prodejců IT na Slovensku, které ukázalo, jak světové trendy v IT zasahují Slovensko. Distributor eD‘ system Slovakia zde také oznámil významné změny.

Na eD‘ forum 2014 se registrovalo na 800 účastníků, které eD‘ system Slovakia spolu s třicítkou výrobců tentokrát pozval do bratislavského hotelu Saffron.

Devátý ročník setkání se uskutečnil pod vlajkami značek Hewlett-Packard, Intel, Lenovo, Asus, Acer, Canon, Eset, IBM, Microsoft, Samsung, TP-Link, Western Digital, a dalších.

Ďalšie informácie si prečítajte TU

Zobraziť detail
Ponuka IT pre slovenský trh refl...

Publikované: 5.9.2014

Ponuka IT pre slovenský trh reflektuje svetový trend

Medzi kľúčové témy patrí mobilita, veľkokapacitné médiá, bezpečnosť na všetkých úrovniach, dramatický rozvoj online zábavy a vzdelávania a cloudové riešenia.

Bratislava 5. septembra (TASR) - Technológie majú stále vyššie ambície a ponuka pre slovenské domácnosti aj biznis reflektuje svetový trend. Medzi kľúčové témy súčasnosti patrí mobilita, veľkokapacitné médiá, bezpečnosť na všetkých úrovniach, dramatický rozvoj online zábavy a vzdelávania a cloudové riešenia...

Prečítajte si celý článok, ktorý o nás napísali kliknutím na tento odkaz.
Zobraziť detail
Komerčná príloha denníka hospodá...

Publikované: 5.9.2014

Komerčná príloha denníka hospodárske noviny

Napísali o nás: KOMERČNÁ PRÍLOHA DENNÍKA HOSPODÁRSKE NOVINY

  

  

  

Zobraziť detail
eD' system Slovakia a Peach uzav...

Publikované: 6.8.2014

eD' system Slovakia a Peach uzavreli distribučný kontrakt

Spoločnosť eD' system Slovakia a Peach, popredný svetový výrobca, uzavreli distribučný kontrakt pre distribúciu kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

Spoločnosť eD' system Slovakia bude fungovať ako nový predajný kanál produktov firmy Peach v oblasti kancelárskej techniky pre domácnosť, malú a strednú kanceláriu. Značka Peach má v portfóliu skartovače, viazače, laminátory, kalkulačky, rezače (nožové aj pákové) a všetok spotrebný materiál pre uvedené produkty.

Veríme, že naši obchodní partneri využijú túto príležitosť, rozšíria svoje portfólio o nové produkty a budú ťažiť z atraktívnej cenovej politiky a z výborného servisu spoločnosti Peach.

Spoločnosť Peach - to je švajčiarska precíznosť s tradíciou od roku 1955. Je najpredávanejšou značkou viazačov v Európe, prináša kompletnú ponuku produktov pre tlačenie a správu dokumentov v domácnosti a v kancelárii. Výrobné závody sa nachádzajú vo Švajčiarsku, v Českej republike a v Číne. Bez ohľadu na pôvod a výrobný závod, každý vyrobený produkt zaručuje kvalitu švajčiarskych inžinierov s dlhoročnou tradíciou vývojárov spotrebného materiálu pre tlač a kancelárske techniky.

Spoločnosť eD' system Slovakia je distribučná spoločnosť s hlavným zameraním na informačné technológie. Je členom skupiny eD´ Group, ktorá okrem Slovenska pôsobí ešte v Čechách a v Poľsku. Spoločnosť má hlavné sídlo v Bratislave. Jej ďalšie pobočky sa nachádzajú v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Žiline.

Zobraziť detail
Nový finančný riaditeľ

Publikované: 15.5.2014

Nový finančný riaditeľ

Tlačová správa

Spoločnosť eD` system Slovakia oznámila zmenu na pozícii finančného riaditeľa.

Do spoločnosti eD` system Slovakia prichádza na pozíciu finančného riaditeľa Ing. Lenka Krnová.

Do spoločnosti prináša skúsenosti z oblasti finančnej správy, kontrolingu a risk manažmentu. Vyštudovala Slovenskú poľnohospodársku univerzitu v Nitre a študovala na popredných školách v Holandsku a v USA, kde získala titul z Aplikovanej ekonomiky a biznis manažmentu.

Pôsobila v bankovom sektore, v nadnárodnej výrobnej spoločnosti zastávala pozíciu finančného riaditeľa a v službách popredného telekomunikačného operátora viedla oddelenie vnútorného finančného auditu. Do spoločnosti eD` system Slovakia nastúpila zo štátneho podniku z pozície hlavného poradcu generálneho riaditeľa pre controlling a interný audit.

Aktívne ovláda anglický, ruský a nemecký jazyk.

Zobraziť detail
eD` system Slovakia, s.r.o. priv...

Publikované: 1.4.2014

eD` system Slovakia, s.r.o. privítala vo svojom teame nové posily

eD` system Slovakia, s.r.o. privítala vo svojom teame nové posily na rôznych oddeleniach.

Od 1.4.2014 sme rozšírili naše rady vo VAD teame, nastúpili Ronald Babiš a Alexander Lehocký ako business development manageri a Peter Holba ako nový Sales Manager VAD.

Obohatené boli aj ostatné oddelenia: Michal Lauko ako nový produktový manažér, Zuzana Lorenčíková – HR and Executive assistant, Peter Kocourek – obchodný zástupca a Judita Blažeková nastúpila ako nová posila do marketingového teamu.

Nové posily sú obohatením pre team eD a prajeme im veľa úspechov a pokojných chvíľ v našom teame.

Zobraziť detail
Nový Generálny riaditeľ povedie ...

Publikované: 7.1.2014

Nový Generálny riaditeľ povedie ďalší rozvoj spoločnosti

 

Konateľ spoločnosti eD´system Slovakia s.r.o. Richard Havlík dnes oznámil, že od Januára 2014 nastúpil do spoločnosti eD´system Slovakia s.r,o, popredného IT distribútora na Slovensku, nový generálny riaditeľ Peter Kucer.

Menovanie Petra Kucera do funkcie generálneho riaditeľa naštartuje stratégiu rozvoja a rastu spoločnosti, čo bude hlavnou úlohou nášho nového generálneho riaditeľa.

Medzinárodné skúsenosti

Peter Kucer je manažérom s medzinárodnými skúsenosťami, ktorý sa zameriava na business development a má skúsenosti v oblasti rozvoja informačných technologií na strane významných svetových výrobcov, kde pracoval na pozíciách Country General managera pre Slovensko pre EMC, tak aj na regionálnych business development pozíciách pre IBM pre oblasť strednej Európy, Middle East and Africa. Peter Kucer ale pozná dobre problematiku IT distribúcie aj z opačnej strany, keď úspešne pôsobil na pozícii Country General Manager Slovakia pre S&T.

Peter Kucer je absolventom Žilinskej univerzity v Žiline, kde získal aj titul PhD. Následne štúdiom na Henley Management College v Anglicku dosiahol titul MBA.

„Predovšetkým úspešné výsledky Petra Kucera na jeho predchádzajúcich pozíciách boli pre nás tým rozhodujúcím momentom pri výbere generálneho riaditeľa“ uviedol Richard Havlík.

Peter Kucer podľa svojich slov považuje eD´system Slovakia s.r.o. za vynikajúcu výzvu pre ďalší manažérsky úspech, ktorého by rád dosiahol s podporou celého tímu zamestnancov.

Bratislava, 7.1.2014

Richard Havlík, Konateľ

Zobraziť detail
Tlačová správa k eD´forum 2013

Publikované: 17.9.2013

Tlačová správa k eD´forum 2013

V piatok 13.9.2013 sa uskutočnil v hoteli Radisson Blu Carlton ôsmy ročník najväčšej dealerskej akcie na Slovensku - eD´ forum 2013.

Konferenciu svojím príhovorom otvoril generálny riaditeľ eD´ system Slovakia, pán Václav Novák, spoločne s Erikou Lindauerovou, riaditeľkou divízie PPS spoločnosti Hewlett - Packard. Za organizátora prítomných hostí privítala Katarína Srnová, marketingová riaditeľka eD´ system Slovakia. Celým dňom už tradične sprevádzal moderátor Ľubomír Straka.

Tento ročník bol plný zmien a noviniek, čo prítomní návštevníci istotne postrehli. Nielenže sa zmenil názov akcie, priestor, v ktorom sa akcia odohrala a tým aj celkový koncept. Veľký úspech mal aj workshop šéfredaktora PC Revue, Ondreja Macka. Prítomní hostia mali navyše možnosť využiť sprievodné aktivity, ktoré sa netýkali iba IT segmentu.

Na akcii sa zúčastnilo 487 návštevníkov. Spolu až 1120 minút zaujímavých informácii bolo pre nich pripravených v 3 prednáškových sálach. 43 popredných výrobcov IT predstavovalo svoje produkty na výstavnej ploche s rozlohou 515 m2. Celodenná akcia bola ukončená tombolou, v ktorej hlavnou cenou bol štýlový skúter. Šťastných majiteľov si našli ďalšie darčeky z tomboly v celkovej hodnote až 10.000 EUR.


Veríme, že aj v tomto roku sa nám podarilo pripraviť kvalitnú akciu, ktorá aspoň z časti naplnila očakávania všetkých našich partnerov.

Všetky videá z prezentácii a fotky z dennej časti budú k dispozícii na našej stránke (www.edsystem.sk) od 1.10.2013.

Napísali o nás: Channel Word: Fotoreport: eD Forum 2013 odhalilo prodejcům podzimní novinky
Reseller Magazine OnLine: Čas na změnu: Tradiční BGS forum vystřídalo eD‘ forum

Zobraziť detail
Kaspersky Lab: firmy na svojich ...

Publikované: 9.4.2013

Kaspersky Lab: firmy na svojich počítačoch dlhé mesiace ignorujú zraniteľné miesta

Kaspersky Lab: firmy na svých počítačích dlouhé měsíce ignorují zranitelná místa

Firmy nechávají na svých počítačích nezabezpečený software celé měsíce. Vyplývá to ze studie Kaspersky Lab o zranitelnostech softwaru Evaluating the threat level of software vulnerabilities. Analýza dat z cloudové databáze Kaspersky Security Network odhalila 132 milionů zranitelností na více než 11 milionech počítačů, to je v průměru 12 zranitelností na uživatele. Kromě toho identifikovali odborníci Kaspersky Lab za loňský rok 800 jedinečných druhů zranitelností.

Z velké škály zranitelností bylo jen osm široce využíváno kybernetickými zločinci – pět z nich v programu Oracle Java, dvě v Adobe Flash Player a jedna v Adobe Reader. Kybernetickým zločincům stačí ke krádežím dat z počítačů, kybernetické špionáži v podnicích a k sabotážím klíčových průmyslových systémů nebo vládních institucí. Podniky přitom často zanedbávají podle analytiků Kaspersky Lab jedno ze základních pravidel ochrany před zranitelnostmi – na jejich počítačích zůstávají po dlouhé měsíce (někdy i roky) staré, nepodporované verze populárních programů, přestože jsou k dispozici jejich aktualizace.

Výzkum ochoty uživatelů přejít na novou a bezpečnější verzi softwaru například odhalil, že šest týdnů po vydání nejnovější verze Javy (září-říjen 2012) jich program aktualizovalo jen 28,2 %, zatímco 70 % nechalo svůj systém zranitelný. Zastaralou a snadno zneužitelnou verzi Adobe Flash Player z roku 2010 mělo na počítačích přes 10 % uživatelů, přičemž po celý rok 2012 se toto číslo téměř neměnilo. Podobně na tom byla i zranitelnost verze Adobe Readeru objevená v roce 2011 – byla přítomná na 13,5 % počítačů.

Programy jako je Kaspersky Systems Management skenují pracovní stanice a aplikace třetích stran. Společnost Kaspersky Lab je využívá k analýze s pomocí vlastní unikátní databáze zranitelností, databáze Scunia a datových služeb Microsoft Windows Update. Tyto informace jsou pak zaslány administrátorovi systému, který může vzdáleně nastavit instalaci potřebných aktualizací ve zranitelném systému.

Plnou verzi zprávy “Evaluating the threat level of software vulnerabilities” naleznete na stránkách Securelist.com. PDF verzi si můžete stáhnout zde.

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je největším soukromě vlastněným poskytovatelem koncových bezpečnostních řešení na světě. Společnost se řadí mezi čtyři největší prodejce bezpečnostních řešení pro koncové uživatele.* Již 15 let patří Kaspersky Lab mezi přední inovátory v oblasti informačních technologií a poskytuje efektivní digitální bezpečnostní řešení zákazníkům, malým a středním firmám i velkým podnikům. Aktuálně společnost působí v bezmála 200 zemích a oblastech a poskytuje ochranu více než 300 milionům uživatelů. Více informací o společnosti Kaspersky Lab najdete na www.kaspersky.cz.

*Společnost zařadil na čtvrté místo žebříček „IDC Worldwide Endpoint Security Revenue by Vendor, 2011“. Žebříček vyšel ve zprávě „IDC Worldwide IT Security Products 2012-2016 Forecast and 2011 Vendor Shares – December 2011“ a řadil poskytovatele software podle zisku z prodeje koncových bezpečnostních řešení v roce 2011.

Pro další informace prosím kontaktujte:

Michal Malysa
PR Consultant

Grayling
Tel.: 224 251 555
Mobil: 775 708 086
michal.malysa@grayling.com

Zobraziť detail
eD’ system Slovakia distribútoro...

Publikované: 30.3.2013

eD’ system Slovakia distribútorom TP-Link

TP-LINK posiluje distribúciu na Slovensku

Česká republika, Praha – 29. 3. 2013 – Od 1. 4. 2013 mení spoločnosť TP-LINK štruktúru svojho distribučného kanálu v rámci Slovenskej republiky. Až doposiaľ držala autorizovanú distribúciu na slovenskom trhu firma AGEM Computers SK, v súčasnosti túto pozíciu získava tiež eD’ system Slovakia.

V rámci snahy o zvyšovanie dostupnosti produktov pre čo najširší počet zákazníkov uzatvorila spoločnosť TP-LINK na slovenskom trhu nový kontrakt na distribúciu s firmou eD’ system Slovakia. Tá sa v rámci Slovenska popýši širokou ponukou produktov, ktorá stabilne zahŕňa približne 26 000 položiek držaných skladom. Silnou stránkou spoločnosti eD’ system Slovakia je najmä oblasť retailu. Jej pozíciu na trhu najlepšie demonštruje napríklad viac než 6500 aktívnych odberateľov alebo certifikácie ISO 9001:2000.

„Na Slovensku chceme aj naďalej rásť a preto sme hľadali partnera, ktorý bude silný v predaji na resellery aj do retailu. eD’ system Slovakia predáva naše produkty úspešne už dlhšiu dobu a preto chceme túto spoluprácu ďalej rozvíjať,“ uviedol Martin Rak, distribution channel sales manager spoločnosti
TP-LINK pre ČR a SR.

Distribúcia na českom trhu zostáva bez zmien, distribučné kontrakty pre TP-LINK tu držia spoločnosti ABC Data, AT Computers, Discomp, i4wifi a PENTA CZ.Resseller Magazine napísali o nás správu:

Společnost eD’ system Slovakia se od dubna 2013 stala autorizovaným distributorem produktů TP-Link pro slovenský trh. viac info priamo v článku

Zobraziť detail
eD‘ system Slovakia IT TOP distr...

Publikované: 26.3.2013

eD‘ system Slovakia IT TOP distribútorom Samsungu

Reseller magazine napísal o nás správu:

Slovenská pobočka spoločnosti Samsung ocenila prostredníctvom svojej IT divízie distribútora roka 2012 spoločnosť eD‘ system Slovakia, ktorá dosiahla najlepšie obchodné výsledky v roku 2012 v predaji IT produktov... viac info priamo v článku

Zobraziť detail
Zobraziť viac eD správ